Kompleksowa opieka medyczna
dla dzieci i dorosłych - Józefów

Nowoczesny sprzęt, wykwalifikowani specjaliści i przyjemna atmosfera.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

NASZE

Usługi

Wykwalifikowani specjaliści z przychodni Zdrowy Miś Józefów zawsze dbają o to, by nasi pacjenci czuli się komfortowo i bezpiecznie podczas badań czy zabiegów. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić i umów się na wizytę już dziś!

Zabiegi dermatologiczne

USG

Holter EKG i ciśnieniowy

EKG

ECHO serca

Skleroterapia

Zabiegi chirurgiczne

Gwarancja
najnowszego sprzętu.

Sukcesywnie inwestujemy w nowoczesny sprzęt medyczny, by zapewnić naszym pacjentom najwyższą jakość i komfort badań i zabiegów. Na co dzień korzystamy z USG GE Voluson E8 czy lasera frakcyjnego CO2 i wielu innych innowacyjnych rozwiązań.

POZNAJ NAS BLIŻEJ

O nas

Przychodnia Zdrowy Miś Józefów to doświadczona kadra, nowoczesny sprzęt i elastyczne podejście do pacjenta.

Od lat dokładamy wszelkich starań, by zapewnić naszym pacjentom opiekę medyczną na najwyższym poziomie. Dbamy o przyjazną atmosferę, komfort i wygodę. Nasi specjaliści nieustannie się rozwijają i poszerzają swoje kwalifikacje. Co jednocześnie przekłada się na rozwój oferty placówki Zdrowy Miś.

Oferujemy konsultacje lekarzy specjalistów dla dzieci i dorosłych, wykonujemy szereg badań laboratoryjnych oraz zabiegi dermatologiczne i drobne zabiegi chirurgiczne. Zajmujemy się także medycyną estetyczną.

Wszystko, czego potrzebujesz, by czuć się zdrowo i pięknie w jednym miejscu – Przychodnia Józefów Zdrowy Miś.

POZNAJ NAS BLIŻEJ

Nasi specjaliści:

Lekarze specjaliści Zdrowy Miś Józefów wyróżniają się doświadczeniem, wysokimi kwalifikacjami oraz wspaniałym podejściem do pacjenta. Naszym zdaniem to jedyny sposób, by zapewnić pacjentom komfort i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

Niepłodność

Leczenie niepłodności
Józefów

Nasza placówka w Józefowie uzyskała akredytację Ministerstwa Zdrowia jako Ośrodek Medycznie Wspieranej Prokreacji. Dzięki temu możemy objąć pary starające się o dziecko kompleksową opieką. W Przychodni Zdrowy Miś Józefów pacjent może oddać nasienie
w specjalnie przygotowanym pokoju. Następnie nasz doświadczony zespół diagnostów przeprowadzi badania w naszym laboratorium. W naszej przychodni wykonacie Państwo również drożność jajowodów oraz inseminację u kobiet. Jeśli masz jakieś pytania związane z leczeniem niepłodności zapraszamy do kontaktu z naszym opiekunem par starających się o dziecko – Sylwia 730 008 335

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Opinie