Menu Close

Medycyna estetyczna

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna ma na celu poprawę jakości i komfortu życia – i właśnie to jest nasz największy priorytet.

Skupiamy się na kompleksowym i indywidualnym podejściu do pacjenta, a nasze doświadczenie i kompetencje pozwalają nam na wykonywanie profesjonalnych zabiegów będących wizytówką naturalnego piękna w medycynie estetycznej, a także najwyższej jakości i bezpieczeństwa.

Oferowane przez nas zabiegi medycyny estetycznej pozwalają na spowolnienie procesów szeroko rozumianego starzenia się skóry i poprawy wyglądu – jesteśmy w stanie zminimalizować bądź całkowicie zlikwidować niedoskonałości o różnym podłożu.

Doświadczenie naszych specjalistów i stosowane przez nas technologie pozwalają na:

  • wymodelowanie sylwetki,
  • ujędrnienie i nawilżenie skóry,
  • redukcję zmarszczek,
  • redukcję blizn i zmian skórnych.

Widząc szerokie korzyści, które przynosi nowoczesna medycyna estetyczna i zadowolenie naszych pacjentek staramy się systematycznie poszerzać naszą ofertę.

Medycyna estetyczna Grójec – zapraszamy do zapisów!

Botoks

Botoks, czyli toksyna botulinowa, to bezpieczny i skuteczny preparat, który pozwala na wygładzenie i zmniejszenie zmarszczek i bruzd. W naszej przychodni oferujemy pacjentom profesjonalne zabiegi odmładzania twarzy i szyi z wykorzystaniem renomowanych preparatów firmy XXX.

Zabiegi botoksem cieszą się ogromną popularnością z wielu powodów. Botox na zmarszczki jest bezpieczny, mało inwazyjny, praktycznie bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji. Zabiegi z botoksem skutecznie i szybko wygładzają zmarszczki mimiczne oraz bruzdy na twarzy i szyi. Podane w prawidłowy sposób efektownie odmładzają twarz, jednocześnie zachowując jej naturalny wygląd.

Botoks Grójec – zapraszamy na konsultację z naszym lekarzem!

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa to jeden z najpopularniejszych zabiegów współczesnej kosmetologii, przeznaczony dla osób zmagających się z utratą witalności, sprężystości i nawilżenia skóry.

Efekty mezoterapii są wprost nieocenione! Nawilżenie, odżywienie i poprawa kondycji skóry to tylko niektóre z ich. Co więcej, skóra po mezoterapii staje się wyraźnie sprężysta i odmłodzona, wyrównuje się także jej koloryt. Zabieg mezoterapii pozwala także na zniwelowanie cieni i obrzęków pod oczami. Z kolei mezoterapia igłowa skóry głowy rewitalizuje włosy. Jest także skutecznym rozwiązaniem w walce z łysieniem i nadmiernym wypadaniem włosów.

Mezoterapia igłowa Grójec – zapraszamy na konsultację z naszym specjalistą!

Zabiegi laserowe

Zabiegi laserowe w medycynie estetycznej są niezwykle popularne ze względu na wszechstronność, wysoką skuteczność i bezpieczeństwo pacjenta.

Zabiegi laserem mogą być wykonywane w obrębie twarzy, szyi, dekoltu, dłoni oraz w każdym obszarze skóry dotkniętym zmianami – bliznami, rozstępami czy fotostarzeniem. Efekty zabiegów z wykorzystaniem lasera są powalające i widoczne już po pierwszej sesji. Skóra staje się wyraźnie napięta, elastyczna i wygładzona – znikają zmarszczki, przebarwienia, blizny i rozstępy.

Zabiegi laserowe Grójec – zapraszamy na konsultację z naszym specjalistą!